Bardzo przepraszam za długą przerwę w pisaniu, ale "zbiegły mi się" różne okoliczności, wyjazdy, jeszcze do tego studia i inne takie, więc nie bardzo kiedy było siąść i coś tutaj podziałać.
Ale po tej przerwie mam zamiar pracować już sumienniej :) - powiedzmy sobie że to takie moje małe postanowienie noworoczne, chociaż takowych nigdy sobie nie robię.
Postanowiłam także trochę po czasie zainspirować do konkretnego postanowienia noworocznego Czytelników niniejszego bloga, a oto i moje ilustrowane, znalezione przesłanie na rok pański 2014:
Przeczytanego Nowego Roku życzę Wszystkim ;)
Źródło ilustracji: http://img.wachamksiazki.pl/media/2014/01/723cbda861905556578d5fa3b31a52f4_page.png?1388654219

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz