niedziela, 5 stycznia 2014

Po Nowym Roku (może nawet postanowienie?)

Bardzo przepraszam za długą przerwę w pisaniu, ale "zbiegły mi się" różne okoliczności, wyjazdy, jeszcze do tego studia i inne takie, więc nie bardzo kiedy było siąść i coś tutaj podziałać.

Ale po tej przerwie mam zamiar pracować już sumienniej :) - powiedzmy sobie że to takie moje małe postanowienie noworoczne, chociaż takowych nigdy sobie nie robię.

Postanowiłam także trochę po czasie zainspirować do konkretnego postanowienia noworocznego Czytelników niniejszego bloga, a oto i moje ilustrowane, znalezione przesłanie na rok pański 2014:



Przeczytanego Nowego Roku życzę Wszystkim ;)







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz