Zaczynając od początku - nazywam się Monika. Swojego imienia nie mam zamiaru ukrywać, skoro mam odwagę prowadzić tego bloga, dzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami, to po co zatajać taką informację?
Jestem osobą zafiksowaną na punkcie literatury, uwielbiam czytać, rozmawiać o książkach, komentować przeczytane książki (czy inne tematy, które przyplączą się przy okazji książek, ale też i bez), ale brak mi zapędów do samodzielnego konkretnego pisania (dawno temu pisałam wiersze, ale to się nie liczy, dawno i nie prawda, poza tym wydaje się, że wiersze chcę więcej osób pisać, niż czytać, a powieść uznaję za zbyt wysoką ligę, jak na moje grafomaństwo).
Zostańmy więc przy tym blogu ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz