wtorek, 7 stycznia 2014

Szybka opinia na temat najnowszych przygód Geralta z Rivii


I tym sposobem książka skończyła mi się zdecydowanie za szybko :(

Ale mimo wszystko uważam, że warto było, to było właśnie to (z humorem jedynym w swoim rodzaju i całą resztą wspaniałości tej książki) ;)

Kto nie przeczytał jeszcze Sezonu burz pana Sapkowskiego - musi jak najszybciej naprawić ten błąd






Źródło ilustracji:  http://img.wachamksiazki.pl/media/2014/01/6a273e6d7cafcf62fe05c9295402a9ff_page.png?1389006549

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz