wtorek, 7 stycznia 2014
Szybka opinia na temat najnowszych przygód Geralta z Rivii
I tym sposobem książka skończyła mi się zdecydowanie za szybko :(
Ale mimo wszystko uważam, że warto było, to było właśnie to (z humorem jedynym w swoim rodzaju i całą resztą wspaniałości tej książki) ;)
Kto nie przeczytał jeszcze Sezonu burz pana Sapkowskiego - musi jak najszybciej naprawić ten błąd
Źródło ilustracji: http://img.wachamksiazki.pl/media/2014/01/6a273e6d7cafcf62fe05c9295402a9ff_page.png?1389006549
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz