Swoje wpisy dodatkowo pooznaczałam etykietami dla ułatwienia przeglądania według poruszanych tematów (wydaje mi się, że ma to sens i może być wygodniejsze, gdy Ktoś szuka określonych treści, a nie koniecznie jest zainteresowany tym, w jakim czasie poszczególne wpisy zostały opublikowane).
Ostrzę sobie zęby na... - miejsce, w którym prezentuję wypatrzone przeze mnie książki do przeczytania.
Polecane-przeczytane - tutaj wypowiadam się o przeczytanych pozycjach, które uważam za godne polecenia dalej. Wolę chwalić lektury niż ganić, więc nie znajdzie się tutaj słów krytyki czegoś co mi się nie spodobało. Inną sprawą jest, czy warto w ogóle nagłaśniać istnienie czegoś, co uznałam za kiepskie?
Teksty około-literaturowe - przemyślenia dotyczące literatury, ale nie będące fantazjami na temat tego, co ewentualnie przeczytałabym, albo recenzją tekstu poznanego.
Varia - teksty różne, totalnie nie dotyczące swoją treścią głównego nurtu moich zainteresowań, inspirujących większość zaistniałych postów. Najprościej mówiąc - co mi przyjdzie do głowy "poza konkursem".
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz