Jego początki są dość prozaiczne - to nie żadna wyższa potrzeba, która kazała mi założyć bloga i pisać.
Prawda jest taka, że początkowo blog ten powstał w ramach zadania zaliczeniowego kursu e-lerningowego dla bibliotekarzy, w którym brałam udział. Po zakończeniu kursu kariera bloga miała się zakończyć. Treść tego zadania domowego miała być dowolna, a że dziedzina, w której uważałam się za wystarczająco "kompetentną", by móc się wypowiadać to literatura, tak więc tego dotyczą zamieszczane tu teksty.
Z czasem jednak się przyzwyczaiłam, dodawanie kolejnych postów sprawiało mi przyjemność, dlatego też blog istnieje po dziś dzień.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz