niedziela, 26 stycznia 2014

Lirycznie o stanie ducha w czasie sesji

Czyli lapidarnie o tym co każdy student przeżywa w czasie trwania strasznego wynalazku, jakim jest sesja:





Wszystkim Studentom wiary we własne siły i zdolności w strasznych chwilach zwątpienia ;)








Źródło ilustracji:  http://img.wachamksiazki.pl/media/2014/01/6e6f54647ef61a5927aa1d49c69457f2_page.jpg?1390130921

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz