Oczętami Pożeraczki Książek
czyli co się roi w głowie blondynki wiecznie "głodnej" nowych książek
Strony
Przemyślenia własne
Kilka słów o mnie
Kategorie wpisów
Skąd ten blog
wtorek, 24 grudnia 2013
Na święta
W dniu dzisiejszym chciałam Wszystkim złożyć serdeczne życzenia.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
spełnienia marzeń,
spełnienia i zadowolenia z życia,
na co dzień uśmiechu na twarzy,
a także...
aby nie zabrakło czasu na ciekawą książkę ;)
Źródło ilustracji:
http://static.freepik.com/darmowe-zdjecie/kartka-%C5%9Bwi%C4%85teczna_21248096.jpg
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz