wtorek, 24 grudnia 2013

Na święta


W dniu dzisiejszym chciałam Wszystkim złożyć serdeczne życzenia. 

Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
spełnienia marzeń,
spełnienia i zadowolenia z życia,
na co dzień uśmiechu na twarzy,
a także...
aby nie zabrakło czasu na ciekawą książkę ;)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz