wtorek, 25 lutego 2014

Wstęp do przemyśleń co lepsze - książka czy czytnik


Od jakiegoś czasu (nawet trochę dłuższego) obserwuję co "w Internetach piszczy" na temat wojny zwolenników książki tradycyjnej z tymi od czytników.




Oto i przykład memowej przepychanki na temat.

Co ja sama o tym myślę? Jeszcze tutaj usłyszycie ;)






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz