Ależ się ucieszyłam, gdy zobaczyłam tą oto i okładkę w gazecianym kąciku nowości literackich (tak, w niektórych gazetach jeszcze coś takiego istnieje). Kącik lotów nie najwyższych, ale z ciekawości zaglądam co tam umieszczają - kryteriów doboru tamecznych książek nie rozgryzłam po dziś dzień.
Odmieniec jakby nie było nie wyszedł tak dawno temu, więc myślałam, że dłużej sobie poczekam na jego kontynuację (biorąc pod uwagę, że tłumaczenia wychodzą w ogóle z opóźnieniem), a tu taka niespodzianka sympatyczna :)
I tytuł ładny - Krucjata, czyli jak na mnie szyty, bo ja tematykę krucjatową bardzo lubię (a z tego co doczytałam sobie w propagandzie to książka ma właśnie być osadzona w czasie trwania krucjaty dziecięcej, wydarzenia unikatowego w historii)
Już nie mogę się doczekać kiedy chwycę książkę i zniknę na dobry wieczór, może dwa :)
Źródło ilustracji: http://i.datapremiery.pl/4/000/06/943/philippa-gregory-krucjata-zakon-ciemnosci-stormbringers-cover-okladka.jpg

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz