Po tytuł sięgnęłam z ciekawości. Pigmalion parę razy obił mi się o uszy, ale nie bardzo wiedziałam "z czym to się je".
Ale kto to napisał? O czym to?
Książkę, a precyzując to dramat (książka to pojęcie stosowane raczej w odniesieniu do powieści), napisał pan George Bernard Shaw. Trzymając się głównego wątku cała historia jest o zakładzie - jak do niego doszło, jak się sytuacja rozwinęła i zakończyła.
Jak?
Zapraszam serdecznie do lektury, do poznania panny Elizy i jej pryncypałów w szczytnym dziele. Aż szkoda mi zdradzać wszystko tutaj. Chociaż to dramat, to w czytaniu jest znośny, wszystko barwnie odmalowane.
Źródło ilustracji: http://zazie.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC03899-224x300.jpg

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz